Kontakt: +48 505 465 000

TpdD4fFNL7mE6IyP4ZJVzJOyPGNNqlIF8 LofgXNTlk

321 fascynujących faktów historycznych

**”321 Fascynujących Faktów Historycznych” – Odkryj Historię Jak Nigdy Dotąd!**

Czy wiedzieliście, że Persowie wynaleźli zamrażarkę w 400 roku p.n.e.? A może, że królowa piratów Ching Shih miała pod swoją komendą 40 000 mężczyzn? Ta książka to prawdziwa kopalnia wiedzy dla małych i dużych historyków! ️ ⚓

**Dlaczego warto ją mieć w swojej domowej bibliotece?**
– **Wiedza na Wyciągnięcie Ręki**: Odkryjcie mnóstwo rzeczy o prawiekach i prehistorii, starożytnych cywilizacjach, średniowieczu, wyprawach odkrywczych i wynalazkach.
– **Znakomite Ilustracje**: Louize Perdieus, zdobywczyni nagrody Push Prijs, rysuje z dużym poczuciem humoru i uwielbieniem dla przyrody.
– **Autorka-Eksploratorka**: Mathilda Masters, podróżniczka i odkrywczyni, wie wszystko na prawie każdy temat: o zwierzętach, roślinach, historii i języku.
– ‍ ‍ ‍ **Dla Wszystkich Pokoleń**: Ta książka jest dla dzieci, rodziców i dziadków. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

#321FascynującychFaktów #Historia #Odkrycia #Rodzina

‍ ‍ ‍ Niezależnie od wieku, ta książka pomoże Wam lepiej zrozumieć historię i jej wpływ na nasz świat. To idealny prezent dla ciekawskich maluchów i ich rodziców, którzy chcą razem odkrywać tajemnice przeszłości.

Nie czekajcie! Zanurzcie się w fascynujących faktach, które zaskoczą Was na każdym kroku. Ta książka to prawdziwa perła, która zasługuje na miejsce na Waszej półce!

Zapraszamy do zakupu i życzymy niesamowitych odkryć!

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa