Kontakt: +48 505 465 000

bpU2pqm4sztjQ6avJzP3YFHpuk637wUcfzPaRqcO3Ck

Albert i potwór

**Albert i Potwór: Nauka i Przygoda w Jednym!**

Czy Wasze dzieci też boją się potworów spod łóżka? Co jeśli powiemy Wam, że te potwory mogą być nauczycielami w przebraniu?

**Dlaczego „Albert i Potwór” to książka, którą warto mieć w domowej bibliotece?**
– **Emocje i Zachowania**: Dzieci rozpoznają w Albercie swoje własne emocje – od radości i ciekawości do złości i strachu.
– **Moralna Lekcja**: Albert musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań, aby pozbyć się potwora spod łóżka.
– **Kultowy Status**: Ta seria jest już kultowa w Szwecji, z ponad 8 milionami sprzedanych egzemplarzy i licznymi adaptacjami teatralnymi i filmowymi.
– **Nagrodzone Ilustracje**: Autorka, Gunilla Bergström, zdobyła wiele nagród za swoją twórczość, która ukazuje świat z dziecięcej perspektywy.

#AlbertiPotwór #DziecięcaLiteratura #NaukaPrzezZabawę

‍ ‍ ‍ Ta książka to doskonały sposób na rozmowę z dziećmi o ich emocjach i zachowaniach, a także o tym, jak ważne są konsekwencje naszych działań.

Nie czekajcie, dodajcie „Albert i Potwór” do Waszej rodziny książek i zobaczcie, jak Wasze dzieci będą się z nią zaprzyjaźniać od pierwszego czytania!

Zapraszamy do zakupu i życzymy miłego czytania!

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa