Menu

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz do nas

Społeczności

BFGBObU0J pp1DpH7oMGW0E

Babcia rabuś

✨ Czy jesteście gotowi na spotkanie z babcią, która jest nie tylko mistrzynią ciasteczek i opowieści na dobranoc, ale też… ekspertką od skoków na bank? Tak, tak, dobrze przeczytaliście! ️‍♂️

„Babcia Rabuś” to książka, która udowadnia, że każda babcia ma swoją tajemniczą przeszłość, a przygody mogą czekać na nas na każdym kroku – nawet w kuchni, obok słoika z ciasteczkami!

David Walliams, znany z umiejętności dotarcia do dziecięcej wyobraźni, serwuje nam historię, która jest nie tylko przesycona humorem, ale także skłania do refleksji nad pokoleniowymi więziami i otwartością na niezwykłe opowieści naszych dziadków. Ta książka to nie tylko rozrywka, to szansa na zrozumienie, że każdy z nas ma historię wartą poznania.

A kolorowe ilustracje? One dodatkowo rozbudzają zmysły i wprowadzają w magiczny świat, gdzie możliwe jest wszystko – nawet babcia zamaskowana w balaclavie.

To wydanie „Babci Rabuś” to wyjątkowa perełka. Z wstępem autora, który zbliża, tłumaczy inspiracje i zachęca do dialogu między pokoleniami.

Rodzice i Dziadkowie! Przygotujcie się na śmiech, wzruszenia i odrobinę tajemnicy. To książka, która przekazuje wartości, pokazuje siłę więzi i uczy, że każdy z nas może być bohaterem – bez względu na wiek.

Zafundujcie swoim dzieciom i wnukom podróż pełną humoru i przygód. „Babcia Rabuś” czeka, aby skraść Wasze serca (i może coś jeszcze ). Zamówcie swoją kopię już dziś!

#BabciaRabuś #DavidWalliams #KsiążkaPełnaPrzygód #RodzinneCzytanie #TajemniceBabci #KsięgarniaDlaDzieci #LiterackaPrzygoda #RodzinneWartości #PokoleniowaWięź

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa