Kontakt: +48 505 465 000

sDuvMU fbssBwh ZUxE 6e7ea5P7KFZlE09hFnGcPE0

Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?. (Prawie) wszystkie sekrety ludzi i zwierząt

**”Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego? (Prawie) Wszystkie Sekrety Ludzi i Zwierząt” – Książka, która Odpowiada na Pytania, na Jakie Nawet Nie Wiedzieliście, że Chcecie Znać Odpowiedzi!**

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy drzewo czuje ból? A może, dlaczego dzieci zadają tak dużo pytań? Ta książka to prawdziwa skarbnica wiedzy dla małych i dużych!

**Dlaczego warto ją mieć w swojej domowej bibliotece?**
– **Odpowiedzi na Trudne Pytania**: Ponad 300 odpowiedzi na pytania, które dzieci zadają w najmniej oczekiwanych momentach.
– **Zwierzęcy Bohaterowie**: Poznajcie fascynujący świat zwierząt z perspektywy cenionej lekarz weterynarii i pisarki, Doroty Sumińskiej.
– **Cudowne Ilustracje**: Joanna Żero namalowała dwu-, czworo-, a nawet ośmionożne bohaterów z wielką wyobraźnią i miłością.
– **Dla Wszystkich Pokoleń**: Ta książka jest dla dzieci, rodziców i dziadków. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

#DlaczegoDlaczegoDlaczego #Wiedza #Zwierzęta #Rodzina

‍ ‍ ‍ Niezależnie od wieku, ta książka pomoże Wam lepiej zrozumieć otaczający nas świat. To idealny prezent dla ciekawskich maluchów i ich rodziców, którzy chcą razem odkrywać tajemnice natury i ludzi.

Nie czekajcie! Odkryjcie (prawie) wszystkie sekrety ludzi i zwierząt. Ta książka to prawdziwa perła, która zasługuje na miejsce na Waszej półce!

Zapraszamy do zakupu i życzymy fascynujących odkryć!

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa