Kontakt: +48 505 465 000

FCu22pjvhHPJd Bv EnlogrPQIsygK 01z5az3 Yc s

Dzieci z Bullerbyn

✨ „Dzieci z Bullerbyn” – Klasyczna opowieść powraca w wydaniu bibliofilskim, aby zabrać kolejne pokolenie w niezapomnianą podróż do świata dzieciństwa!

Drodzy Rodzice i Dziadkowie,

Czy pamiętacie magiczne chwile spędzone z książką „Dzieci z Bullerbyn” w ręku? Czy też chcielibyście, aby Wasze dzieci doświadczyły tej samej radości odkrywania prostych, ale pełnych ciepła przygód dzieci z urokliwej wioski Bullerbyn?

Mamy dla Was wyjątkową wiadomość!

Przedstawiamy wydanie bibliofilskie najbardziej znanej powieści szwedzkiej pisarki, które zabierze Was z powrotem do beztroskich dni dzieciństwa. Tym razem, z wielką radością powracamy do opracowania graficznego i ilustracji Hanny Czajkowskiej z pierwszego wydania z 1957 roku. To edycja prezentowa stworzona z myślą o tych, dla których opowieści o dzieciach z Bullerbyn były najwspanialszą lekturą dzieciństwa.

„Dzieci z Bullerbyn” to nie tylko opowieść o codziennych przygodach, ale także o przyjaźni, odkrywaniu prostych radości życia i magii otaczającego nas świata. To książka, która uczy empatii, kreatywności i wartości rodziny oraz przyjaźni.

Ta edycja prezentowa to doskonały prezent dla Waszych dzieci lub wnuków, który z pewnością stanie się ukochaną lekturą na wiele lat. A dla Was, drodzy Dorośli, będzie piękną podróżą sentymentalną, przypominającą o bezcennych chwilach spędzonych z tą książką.

Zachęcamy do ponownego odkrywania lub przedstawienia swoim dzieciom tej nieśmiertelnej opowieści, która z pewnością zainspiruje, rozbawi i ogrzeje serca czytelników w każdym wieku.

#DzieciZBullerbyn #KlasycznaLiteratura #WydanieBibliofilskie #PodróżDoDzieciństwa #CzytamyRazem #RodzinneCzytanie #EdukacyjneCzytanie #PrezentDlaDziecka #MagiaDzieciństwa

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa