Kontakt: +48 505 465 000

Dziewiąta planeta

✨ „Dziewiąta Planeta” – Odkryjcie razem z Celestynką tajemnice kosmosu w fascynującej, edukacyjnej przygodzie pełnej gwiazd i planet!

Drodzy Rodzice i Dziadkowie,

Czy Wasze dzieci są ciekawe, jak długo żyją komety, czy wszystkie mają ogon, a może zastanawiają się, czy Pluton jest planetą? Jeśli tak, to mamy dla Was i Waszych małych odkrywców kosmiczną niespodziankę!

Przedstawiamy książkę „Dziewiąta Planeta”, która zabierze Was w niezapomnianą podróż po Układzie Słonecznym razem z uroczą Celestynką – małą kometą o lodowym, ale wielkim sercu.

Pewnego dnia z Układu Słonecznego znika jedna planeta. Co się stało? Celestynka postanawia rozwikłać tę zagadkę! W trakcie swojej kosmicznej misji wpada w niejedne tarapaty, ale dzięki temu poznaje fascynujące prawa rządzące Wszechświatem oraz plotki z życia planet.

„Dziewiąta Planeta” to nie tylko lekka, zabawna i fascynująca kosmiczna przygoda, ale również inspirująca lekcja astronomii, która sprawi, że rozgwieżdżone niebo już nigdy nie będzie dla Was takie samo jak przedtem.

Książka ta jest doskonałym sposobem na rozbudzenie ciekawości naukowej u dzieci, rozwijanie ich wyobraźni oraz zaszczepienie miłości do odkrywania nieskończonych tajemnic kosmosu. A piękne ilustracje sprawią, że każda strona będzie nowym, ekscytującym odkryciem!

Zachęcamy do zanurzenia się w tej kosmicznej opowieści pełnej nauki, przyjaźni i niezwykłych odkryć. „Dziewiąta Planeta” to idealny prezent dla małych odkrywców, którzy marzą o podróżach pośród gwiazd!

#DziewiątaPlaneta #KosmicznaPrzygoda #EdukacyjneCzytanie #OdkrywamyKosmos #CelestynkaWKosmosie #NaukaPrzezZabawę #CzytamyRazem #PrezentDlaDziecka #AstronomiaDlaDzieci #RozwijamyWyobraźnię

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa