Kontakt: +48 505 465 000

Dźwięki. Pierwsza książeczka malucha. Kontrastowe książeczki

„Dźwięki. Pierwsza książeczka malucha. Kontrastowe książeczki” – Twoje dziecko zaczyna swoją przygodę z czytaniem w kolorze pełnym kontrastu!

Rozwój wzroku u niemowląt jest niezwykle ważny, a pierwsze miesiące życia są kluczowe dla ćwiczenia oczu maluszka. Dlatego przedstawiamy „Dźwięki. Pierwsza książeczka malucha. Kontrastowe książeczki” – idealny sposób na wspieranie rozwoju Twojego dziecka już od pierwszych chwil!

Książeczka ta została zaprojektowana z myślą o najmłodszych czytelnikach, z ilustracjami opartymi na czarno-białym kontraście, co pomaga ćwiczyć wzrok maluszka, który na początku widzi świat dwuwymiarowo i nieostro. Poprzez obserwację kontrastowych obrazków, Twoje dziecko będzie mogło lepiej zrozumieć świat wokół siebie, a Ty będziesz mógł cieszyć się tym wyjątkowym czasem odkrywania razem!

„Dźwięki. Pierwsza książeczka malucha. Kontrastowe książeczki” to nie tylko doskonałe narzędzie do wspierania rozwoju wzroku, ale także cudowna okazja do spędzenia czasu z Twoim maluszkiem, obserwowania jego postępów i cieszenia się wspólnymi chwilami pełnymi odkryć.

Zachęcamy do zakupu tej wyjątkowej książeczki, która stanowi idealny prezent dla nowych rodziców lub dziadków, pragnących wspierać swoje ukochane maluchy w ich pierwszych krokach ku poznawaniu świata. Niech ta książeczka będzie pierwszym z wielu wspaniałych źródeł radości i nauki dla Twojego dziecka!

#PierwszaKsiążeczkaMalucha #KontrastoweKsiążeczki #RozwójWzroku #CzytamyRazem #KsiążkaNaPrezent #PierwszeOdkrycia

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa