Kontakt: +48 505 465 000

k4t2YSTLMmXyC4BUBWmHZk9Jk5pRrZ0ghI59HPJzHJA

Etnogadki. Opowiastki o dawnych obrzędach i zwyczajach

Odkryjcie magię dawnych tradycji z „Etnogadki. Opowiastki o dawnych obrzędach”! ✨

Rodzice i dziadkowie! Czy jesteście gotowi przenieść swoje dzieci i wnuki w czasie, do korzeni naszej kultury? ️ Z „Etnogadkami” weźmiecie udział w fascynującej podróży odkrywającej bogactwo natury i tradycji, które kształtowały życie naszych przodków.

Książka „Etnogadki” to nie tylko cudowne historie; to most między pokoleniami, łączący Wasze wspomnienia z ciekawością młodszych. Ta bogato ilustrowana lektura przeniesie Wasze pociechy do świata, gdzie każdy obrzęd i każdy zwyczaj ma swoją historię.

✨ We współpracy z wybitnymi twórcami i pod honorowymi patronatami najważniejszych instytucji kultury, ta książka jest prawdziwym skarbem dla młodego czytelnika. Poprzez piękne, nowoczesne ilustracje z folkowym sznytem, „Etnogadki” ożywiają wiedzę etnograficzną w sposób, który fascynuje i edukuje jednocześnie.

Zastanawialiście się kiedyś, jak ludzie żyli bez zegarów i kalendarzy? Dlaczego niektóre tradycje są tak ważne, że przetrwały wieki? Ta książka odpowiada na te pytania, a także na wiele innych, budząc ciekawość i szacunek dla przeszłości.

„Etnogadki” to nie tylko lektura. To pretekst do rozmów, do dzielenia się rodzinnych historii i wspólnego odkrywania korzeni, które tworzą naszą tożsamość. To książka, która rośnie wraz z czytelnikiem, zapewniając mu bezcenną wiedzę i niezapomniane wspomnienia.

Zapraszamy Was do świata, gdzie każda pora roku opowiada własną historię, a czas nie chodzi spać, lecz jest żywą opowieścią naszych przodków.

„Etnogadki. Opowiastki o dawnych obrzędach” czekają, by stać się częścią Waszej rodzinnej biblioteczki.

#Etnogadki #KulturaTradycja #Wspomnienia #Dziedzictwo #RodzinneCzytanie #EdukacjaKulturowa #PodróżeWCzasie

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa