Kontakt: +48 505 465 000

sak0SF6 5U3cTkgONmaggp bI17wcBPRockkt6u6VpA

Franklin chce mieć zwierzątko

✨ Czy Wasze dzieciaki też marzą o własnym zwierzaku? „Franklin chce mieć zwierzątko” to serce rozgrzewająca historia o marzeniach, odpowiedzialności i niespodziewanych przyjaźniach, która czeka, aby zostać odkrytą przez młodych czytelników!

Poznajcie Franklina – małego żółwia z wielkim sercem, który marzy o prawdziwym przyjacielu. Dotąd jego towarzyszem był pluszowy piesek Sapcio, ale jak to bywa z pluszakami… Sapcio nie szczeka ani nie macha ogonem. Przekonajcie się razem z Waszymi pociechami, jak Franklin z pomocą swoich rodziców uczy się odpowiedzialności, której wymaga opieka nad żywym stworzeniem.

Ta ciepła opowieść to doskonała okazja, by porozmawiać z dziećmi o tym, czym jest troska o zwierzęta i jak ważne są decyzje, które podejmujemy, wybierając domowego pupila.

A jakie zwierzątko wybierze Franklin? Czy to będzie psotny piesek, mruczący kotek, czy może coś zupełnie niespodziewanego? Ta historia zaskakuje i uczy, że niekiedy najlepszy przyjaciel może być zupełnie inny, niż się spodziewamy!

Zanurzcie się w przepięknie ilustrowanym świecie Franklina i jego przygód, które bawią, uczą i inspirują do myślenia. „Franklin chce mieć zwierzątko” to książka, która na długo zagości w sercach i półkach Waszych dzieci.

Niech każdy wieczór będzie pełen rodzinnych opowieści i marzeń. Dodajcie „Franklin chce mieć zwierzątko” do Waszej domowej biblioteczki i odkryjcie, jak wielką radość może przynieść mały żółwik i jego poszukiwanie przyjaciela. ❤️

#Franklin #Zwierzątka #MarzeniaDzieci #OpiekaNadZwierzętami #RodzinneCzytanie #WychowaniePrzezKsiążki #KsięgarniaDlaDzieci

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa