Kontakt: +48 505 465 000

D2e4EoGfjTp jEselChDOagyN1o2C67INQhNIA0Nyc

Idę lulu, to papa! Bobaski i miś. Dobranoc, Trefliki na noc

✨ Kolejna magiczna wieczorna podróż czeka! ✨

Rodzice i dziadkowie! Pamiętacie te pierwsze słowa, które wywołały u Was fale radości? „Am, am? Chlap, chlap? Ciii?” – te słodkie dźwięki wieczornego słownika Waszego malucha teraz mogą ożyć w nowej, niezwykłej przygodzie.

Przedstawiamy „Idę lulu, to papa! Bobaski i miś. Dobranoc, Trefliki na noc” – BARDZO GRUBĄ KSIĄŻECZKĘ, która przeniesie Was i Wasze pociechy w świat ponad 100 stron pełnych kolorowych obrazków i zabawnych wyrazów dźwiękonaśladowczych.

To nie jest zwykła książka… To most łączący rodzinną interakcję, naukę i zabawę. Współtworzona z pasją przez Marcelinę Przeździęk, neurologopedę, ta książeczka jest nie tylko narzędziem wspierającym rozwój mowy Waszych dzieci, ale też inspiracją do codziennych wieczornych rytuałów.

Przygody małych Treflika i Treflinki, znanych z serca dziecięcych – serialu „Bobaski i Miś”, stają się narzędziem, które pomoże Waszym dzieciom komentować i nazywać świat dookoła. A współpraca z Magdaleną Komstą, specjalistką od snu, sprawia, że każda strona tej książki to krok w stronę pełnych spokoju i uśmiechu senek.

Czas zmienić wieczorne czynności w dobrą zabawę z „Dobranoc, Trefliki na noc”.

Pozwólcie swoim dzieciom zanurzyć się w dźwiękach i kolorach, które rozwijają ich umysł i serce. Sprawcie, aby ich droga do krainy snu była tak przyjemna, jak nigdy dotąd.

Skorzystajcie z naszej specjalnej oferty i pozwólcie, że „Idę lulu, to papa! Bobaski i miś” stanie się nocnym rytuałem, który Wasze dzieci pokochają.

#BobaskiIMiś #DobranocTrefliki #CzytajDzieciom #EdukacyjneBajki #RodzinneCzytanie #MagiczneSny #DziecięcaWyobraźnia

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa