Kontakt: +48 505 465 000

Kasia kometka. Orbitki

„Kasia Kometka. Orbitki” – Niezwykła przygoda, która przeniesie Was w kosmiczne krainy wyobraźni!

Czy kiedykolwiek marzyliście o podróży poza granice naszej planety? Dzięki książce „Kasia Kometka. Orbitki” Wasze dzieci będą miały okazję przenieść się na Marsa bez wychodzenia z domu! Gdy do bliźniaków Oliwki i Maksa przyjeżdża kuzynka z Marsa, zaczyna się niezwykła przygoda pełna kreatywnych pomysłów i kosmicznych wyzwań!

Kasia Kometka, młoda Marsjanka, trafia na Ziemię po tym, jak jej dom został zniszczony przez deszcz meteorytów. Teraz razem z nowymi przyjaciółmi będzie musiała wymyślić sposób, aby zebrać fundusze na odbudowę bazy na Marsie. Czy grupa przedszkolaków poradzi sobie z tak kosmicznym zadaniem? Jakie niesamowite pomysły dzieci wpadną na myśl, aby pomóc swojej kuzynce?

„Kasia Kometka. Orbitki” to pełna ciepła i humoru opowieść, która rozbudzi w młodych czytelnikach ciekawość świata, kreatywność i chęć niesienia pomocy. Bogato ilustrowana książka z pewnością dostarczy mnóstwo radości i inspiracji, zachęcając do rozmów o przyjaźni, współpracy i niezłomnej determinacji w dążeniu do celu.

Zachęcamy do zakupu tej kosmicznie zabawnej i pouczającej książki, która z pewnością dostarczy Waszym dzieciom godzin wspaniałej rozrywki, a także ważnych lekcji o solidarności i kreatywnym rozwiązywaniu problemów. „Kasia Kometka. Orbitki” to idealny prezent, który rozpali wyobraźnię młodych czytelników i przeniesie ich w świat, gdzie wszystko jest możliwe, nawet podróż na Marsa!

#KasiaKometka #Orbitki #KosmicznaPrzygoda #KsiążkaDlaDzieci #CzytamyRazem #KsiążkaNaPrezent #KreatywnośćBezGranic

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa