Kontakt: +48 505 465 000

MX3OQgrQO0DbMJSEY2WdFNehsu 5NdDD1EtdGzzs73Y

Król

**”Król” – Odkryjcie Moc Przyjaźni i Siłę Nieoceniania Książki po Okładce!**

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak radzić sobie z trudnymi chwilami w życiu? Jak znaleźć przyjaciela w najmniej oczekiwanym miejscu? „Król” to wzruszająca i inspirująca opowieść, która pokaże Wam, że prawdziwa przyjaźń i empatia nie znają granic.

**Dlaczego ta książka jest niezbędna w Waszej rodzinnej bibliotece?**
– **Lekcje Życiowe**: Patryk, główny bohater, uczy się przetrwać w trudnych warunkach, dzięki mądrości i wsparciu swojego nowego mentora, Celestyna.
– **Realistyczne Tło**: Powieść ukazuje życie w „Brooklynie”, jak nazywają blok osiedlowe dzieciaki, i pokazuje, że każde miejsce może stać się domem.
– **Siła Przyjaźni**: Ta historia pokazuje, jak ważne są relacje i jak dużo możemy się nauczyć od osób, które są zupełnie inne od nas.
– **Nie Oceniaj po Pozorach**: Książka uczy, że pierwsze wrażenia mogą być mylące i warto dać szansę każdemu.

#Król #Przyjaźń #Empatia #LekcjeŻyciowe

‍ ‍ ‍ Jeżeli chcecie pokazać swoim dzieciom, że życie jest pełne niespodzianek i wartościowych lekcji, „Król” jest idealnym wyborem. To książka, która z pewnością zostanie w sercach czytelników na długo.

Nie przegapcie okazji, aby dodać tę cenną lekturę do Waszej kolekcji. „Król” to więcej niż tylko książka – to przewodnik po trudnych chwilach, który pomoże Wam zrozumieć, co naprawdę jest ważne w życiu.

Zapraszamy do zakupu i życzymy wielu wzruszających chwil z tą wyjątkową opowieścią!

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa