Kontakt: +48 505 465 000

Księga literek

✏️ „Księga Literek” – Twoje dziecko zanurzy się w świat kreatywności i nauki poprzez zabawę!

Drodzy Rodzice i Dziadkowie, jeśli szukacie idealnego narzędzia, które w przyjemny i kreatywny sposób wprowadzi Wasze pociechy w świat liter, cyfr i kształtów, „Księga Literek” jest tym, czego potrzebujecie! Ta książka została zaprojektowana z myślą o rozwijaniu umiejętności dzieci w wieku 3-6 lat, oferując im bogaty zestaw zabaw edukacyjnych, które uczą poprzez zabawę.

Rozpoznawanie kształtów, rysowanie szlaczków, rozwiązywanie łamigłówek, a wreszcie pisania pierwszych literek i cyferek – wszystko to stanie się fascynującą przygodą dla Waszych maluchów!

Do każdej książki dołączono arkusz z kolorowymi naklejkami, co dodatkowo zmotywuje dzieci do nauki i sprawi, że każde osiągnięcie będzie dla nich prawdziwą radością.

️ „Księga Literek” to nie tylko doskonały sposób na rozwijanie zdolności manualnych i umysłowych Waszych dzieci, ale także wspaniała okazja do spędzenia razem kreatywnego czasu. Zabawy proponowane w książce pomogą w budowaniu silnych więzi poprzez wspólne odkrywanie magii nauki.

Sprawcie swoim dzieciom prezent, który będzie inwestycją w ich przyszłość, jednocześnie dostarczając im mnóstwo radości i satysfakcji z własnych osiągnięć.

Z „Księgą Literek”, nauka staje się zabawą, a świat liter i cyfr otwiera się przed Waszymi dziećmi, zachęcając je do dalszego odkrywania i uczenia się. Nie przegapcie okazji, aby zainspirować swoje dzieci do nauki od najmłodszych lat!

#KsięgaLiterek #NaukaPrzezZabawę #RozwójDziecka #PierwszeKrokiWNauce #EdukacyjnaZabawa #CzytamyRazem #RodzinneCzytanie #Kreatywność #ZabawaIZabawa #NaukaPisania #NaukaLiczenia

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa