Kontakt: +48 505 465 000

AhdTSthlSR0mDkwnTsQkckOaCAIXrJYXqqb0PUPcQ5Q

Lenny Lemmon. Nieokiełznany szczur

„Lenny Lemon. Nieokiełznany szczur” – Przygoda pełna humoru, niezwykłych zdarzeń i ważnych lekcji!

Zapraszamy do świata Lenny’ego Lemona, niezwykłego chłopca, który mimo swoich dobrych intencji, często wpada w kłopoty. Tym razem jednak Lenny jest pełen entuzjazmu, gdyż w szkole ma odbyć się wyjątkowy dzień pod hasłem: „Szkoła jak za dawnych czasów”. Każdy uczeń ma przynieść ze sobą rekwizyt, a Lenny postanawia, że jego będzie absolutnie wyjątkowy! Ma to być ich bilet do zwycięstwa nad rywalizującą klasą 5a. Ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

W książce „Lenny Lemon. Nieokiełznany szczur” dzieci wraz z głównym bohaterem przeżyją serię zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń, które rozpoczynają się, gdy wybrany przez Lenny’ego rekwizyt – nieokiełznany szczur, postanawia zacząć własną, chaotyczną przygodę w szkole. Co się stanie, gdy spokojne życie szkolne zostanie nagle zakłócone przez małego uciekiniera? Czy Lenny i jego przyjaciele zdołają naprawić sytuację i wygrać wyzwanie?

Ta pełna humoru i ciepła opowieść nie tylko dostarczy młodym czytelnikom mnóstwo radości, ale także nauczy ich ważnych lekcji o przyjaźni, odpowiedzialności i akceptacji konsekwencji swoich decyzji.

Zachęcamy do zakupu „Lenny Lemon. Nieokiełznany szczur” i zanurzenia się wraz z Waszymi dziećmi w świat pełen humoru, niezwykłych przygód i ważnych życiowych lekcji. To idealny prezent, który z pewnością dostarczy wiele radosnych chwil spędzonych z książką w ręku!

#LennyLemon #NieokiełznanySzczur #Przygoda #Humor #KsiążkaDlaDzieci #CzytamyRazem #KsiążkaNaPrezent

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa