Kontakt: +48 505 465 000

Myszak i Wielki Powrót

️ „Myszak i Wielki Powrót” – Odkryjcie razem magiczny świat przygód, mądrości i niezwykłych spotkań! ️

Czy zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się po burzy? Myszak i mieszkańcy mysiej łąki z niecierpliwością czekają na jasniejsze dni, a gdy nadejdzie jutro, otworzą się przed nimi drzwi do świata pełnego nowych przygód! W książce „Myszak i Wielki Powrót” autorstwa wielokrotnie nagradzanej Katarzyny Ryrych, młodzi czytelnicy zostaną zabrani w podróż pełną magii, odkryć i cennych życiowych lekcji.

Gdy burza w końcu ustępuje, życie na mysiej łące zaczyna wracać do normy. Ale czy na pewno? Powrót mieszkańców zoo i pojawienie się ludzi na łące przynosi ze sobą wiele niespodzianek. Co Myszak i jego przyjaciele odkryją tym razem? Jakie tajemnice ujawni Mądre Drzewo, a co kryje Mysia Babcia?

Katarzyna Ryrych, znana i ceniona autorka, z niezwykłą wrażliwością i humorem oprowadza młodych czytelników po świecie, w którym nawet małe stworzenia mogą doświadczyć wielkich przygód. Bogato ilustrowana opowieść zachwyci nie tylko dzieci, ale i dorosłych, stając się okazją do wspólnego odkrywania ważnych wartości i rozmów o przyjaźni, odwadze oraz niezłomnej nadziei, która towarzyszy nam nawet w trudnych chwilach.

Zachęcamy do zakupu „Myszak i Wielki Powrót” i zanurzenia się wraz z Waszymi dziećmi w opowieści pełnej ciepła, mądrości i niezapomnianych przygód. Niech ta książka stanie się magicznym oknem na świat, gdzie po burzy zawsze przychodzi słoneczny, pełen możliwości dzień!

#MyszakiWielkiPowrót #KsiążkaDlaDzieci #MagicznePrzygody #CzytamyRazem #KsiążkaNaPrezent #ŚwiatPełenMagii

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa