Kontakt: +48 505 465 000

xdc5YUhNIRgfWSbzEAQBrmglRAZ A4fI29pO sTjRc4

Najgorsi nauczyciele świata

⭐ UWAGA Rodzice i Dziadkowie! Czy jesteście gotowi na szkolną przygodę, która zmieni Wasze podejście do nauczycieli raz na zawsze?

” Najgorsi nauczyciele świata” to książka, która przeniesie Wasze dzieci do szkolnych korytarzy pełnych szalonych postaci – ale ostrzegamy, tych nauczycieli nie znajdziecie w żadnym planie lekcji!

‍ Doktor Dreszcz, Panna Wnerw, Pan Strachulski… ich imiona już zwiastują niesamowite przygody! Ta kolekcja zabawnych opowieści od ukochanego autora Davida Walliamsa, z ilustracjami Tony’ego Rossa, to humor, lekka groza i mnóstwo śmiechu na każdej stronie.

Ale to nie tylko śmiech – to także cenna lekcja empatii i zrozumienia. Przez pryzmat humoru dzieci uczą się, że każdy nauczyciel to także człowiek, z własnymi słabościami i dziwactwami.

✨ „Najgorsi nauczyciele świata” to idealny prezent, który na długo zostanie w pamięci Waszych dzieci i wnuków. To książka, która uczy przez śmiech i pomaga spojrzeć na szkołę z zupełnie innej strony.

Zachęćcie swoje dzieci do czytania, rozwoju wyobraźni i dostrzegania ludzkiego wymiaru w każdym nauczycielu. Książka dostępna już teraz w naszej internetowej księgarni – zamówcie swój egzemplarz i przygotujcie się na lekcję, która z pewnością przyniesie same piątki… z uśmiechu!

#NajgorsiNauczycieleŚwiata #DavidWalliams #ŚmiechToZdrowie #KsiążkiDlaDzieci #EdukacjaPrzezHumor #RodzinaCzyta #KsięgarniaDlaDzieci

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa