Kontakt: +48 505 465 000

HWqeJGZ5g1X8g7KJgYPEfX evYGQNt5Zj2o11 U1eJg

Natka i urodzinowa katastrofa

**”Natka i Urodzinowa Katastrofa” – Urodziny, jakich jeszcze nie było!**

Hej Rodzice i Dziadkowie! Czy Wasze dzieci też czasem myślą, że życie jest niesprawiedliwe? Jeśli tak, to mamy dla nich coś specjalnego!

**Dlaczego „Natka i Urodzinowa Katastrofa” to idealny prezent?**
– **Śmiech Garantowany**: Piąty tom serii o Natce to prawdziwa kopalnia humoru i zabawnych sytuacji!
– **Urodzinowe Perypetie**: Natka musi zaprosić WSZYSTKICH ze swojej klasy na urodziny. Co może pójść nie tak? No właśnie…
– **Szkolne Lunche i Wakacyjne Katastrofy**: Odkryjcie, jak Natka radzi sobie z codziennymi wyzwaniami, które są bliskie każdemu dziecku!
– **Idealne dla Początkujących Czytelników**: Bogato ilustrowana, z prostym językiem – idealna dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem.

#NatkaIUrodzinowaKatastrofa #CzytamyDzieciom #Urodziny

Jeżeli chcecie podarować Waszym dzieciom mnóstwo śmiechu i zrozumienie, że każdy ma swoje małe „katastrofy”, to ta książka jest dla Was!

Nie zwlekajcie! Dodajcie „Natka i Urodzinowa Katastrofa” do Waszej domowej biblioteczki i zróbcie z czytania prawdziwą urodzinową zabawę!

Zapraszamy do zakupu i życzymy mnóstwa śmiechu!

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa