Kontakt: +48 505 465 000

EEJluqF E Eif3vPPOp g29T2utGeb8T1 tZec WwU

Opowieści o tym, co daje radość

„Opowieści o tym, co daje radość” – Odkryjcie razem z dzieckiem, skąd czerpać radość w codziennych chwilach!

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd czerpać radość w codziennym życiu? „Opowieści o tym, co daje radość” to książka, która pomoże Waszym pociechom odkryć prawdziwe wartości i zrozumieć, co w życiu jest naprawdę ważne. Przez barwne, pełne emocji i mądrości życiowej opowieści, dzieci będą mogły nauczyć się, jak cieszyć się małymi rzeczami, doceniać przyjaźń, odwagę i zaufanie.

Autorka, Jagoda Mruczek, z niezwykłą wrażliwością i prostotą wprowadza młodych czytelników w świat pełen uczuć, wartości i codziennych dylematów. Każda historia zawiera ważną lekcję, która zostanie z dzieckiem na długo, inspirując do refleksji i rozmów o tym, co w życiu najważniejsze.

Oto kilka przykładów opowieści, które znajdziecie w tej książce:

„A komu potrzebna ta kredka?” – o tym, jak ważne jest być potrzebnym.
„Męski biwak” – o otwartości na niespodziewane przygody.
„Klaun Kleofas przedstawia!” – o drobnych gestach, które mogą sprawić wielką radość.
„Królestwo Barburii” – o odwadze podążania własną drogą.
„Wyprawa poziomka” – o tym, gdzie można znaleźć szczęście.
Książka ta jest nie tylko pięknie ilustrowana, ale również pełna mądrych, inspirujących myśli, które pomogą w rozmowach z dzieckiem o uczuciach, wartościach i codziennych wyborach. To doskonała lektura, która wspomoże rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców w przekazywaniu ważnych życiowych lekcji w atrakcyjny i zrozumiały dla dziecka sposób.

Zachęcamy do zanurzenia się w kolorowy świat „Opowieści o tym, co daje radość” i odkrycia razem z dzieckiem, jak wiele piękna i radości kryje się w prostych, codziennych chwilach. To książka, która na długo zostanie w sercach małych czytelników, inspirując do pozytywnego patrzenia na świat i czerpania radości z każdego dnia!

#OpowieściOTymCoDajeRadość #JagodaMruczek #WartościŻyciowe #RadośćŻycia #KsiążkaDlaDzieci #CzytamyRazem #KsiążkaNaPrezent #WspólneCzytanie #RozmowyORadości

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa