Kontakt: +48 505 465 000

PIu5indWo87fBM2gttEhqqMuCYwy T5gTn366gz Z8

Pani bibliotekarka na tropie

„Pani bibliotekarka na tropie” – Przygoda, która przeniesie Was do świata, gdzie granice rzeczywistości zostają przekroczone!

Drodzy Rodzice i Dziadkowie, jeśli Wasze pociechy uwielbiają tajemnicze przygody i niecodzienne zdarzenia, mamy dla Was propozycję książki, która z pewnością dostarczy im mnóstwo emocji i wciągnie w wir niezapomnianych wydarzeń!

W spokojnym miasteczku, gdzie Anna pracuje jako bibliotekarka, zaczynają dziać się rzeczy wykraczające poza zwykłą codzienność. Znikające zwierzęta z muzeum, dzikie stworzenia grasujące po ulicach, a wśród nich… dinozaur! Co się dzieje? Czy to możliwe, że wystawa przyrodnicza uciekła z muzeum, a teraz realne zwierzęta, w tym prehistoryczny dinozaur, grasują po miasteczku?

Ania wraz z Julianem i Olą, muszą stanąć na wysokości zadania, aby ocalić miasteczko i jego mieszkańców przed przerażonymi i zdezorientowanymi zwierzętami. Czy uda im się rozwiązać tę zagadkę i przywrócić porządek? Czy uda się odnaleźć przyczynę tych niezwykłych zdarzeń? „Pani bibliotekarka na tropie” to opowieść pełna niespodzianek, humoru i emocji, która z pewnością zachwyci młodych czytelników!

Ta książka to nie tylko fascynująca przygoda, ale także opowieść o przyjaźni, odwadze i niezłomności w obliczu niezwykłych wyzwań. To doskonały sposób na rozbudzenie wyobraźni i zainspirowanie dzieci do poszukiwania przygód, nawet w codziennym życiu.

Nie przegapcie tej fantastycznej opowieści, która z pewnością stanie się ulubioną lekturą Waszych dzieci. „Pani bibliotekarka na tropie” to idealny prezent, który z pewnością dostarczy młodym czytelnikom wiele godzin wspaniałej zabawy i emocjonujących chwil.

#PaniBibliotekarkaNaTropie #Przygoda #DinozauryWMiasteczku #TajemniczeZdarzenia #KsiążkaDlaDzieci #CzytamyRazem #RodzinneCzytanie #EdukacyjnaPrzygoda

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa