Kontakt: +48 505 465 000

DD9mEcAZEbSiouL3lGzVsnIQ9o0b4LTcAEBVXttsEbQ

Perełka. Uratuj wilczka!

„Perełka. Uratuj wilczka!” – Niezwykła przygoda pełna serca, empatii i nauki o przyjaźni międzygatunkowej!

Zapraszamy do odkrycia magicznego świata przyjaźni, odpowiedzialności i miłości do przyrody w przeuroczej książce „Perełka. Uratuj wilczka!” autorstwa Agnieszki Nożyńskiej-Demianiuk, z pięknymi ilustracjami Magdaleny Babińskiej.

Pewnej zimowej nocy, życie Stasia, Magdy i ich taty Zbyszka zmienia się na zawsze, gdy podczas polowania natrafiają na rannego wilka i jego bezbronnego szczeniaka. Mały wilczek, któremu nadają imię Perełka, trafia pod opiekuńcze skrzydła rodziny i z czasem staje się jej nieodłącznym członkiem. Lecz z biegiem czasu, dzika natura Perełki zaczyna się ujawniać, prowadząc do serii wzruszających i pouczających wydarzeń.

„Czy Perełka znajdzie swoje miejsce w świecie ludzi, czy też powróci do dzikiej przyrody, by żyć życiem, które dla niej było przeznaczone?” – to pytanie, które z pewnością zaintryguje młodych czytelników i sprawi, że z zainteresowaniem będą śledzić losy bohaterów tej opowieści.

Książka „Perełka. Uratuj wilczka!” to nie tylko fascynująca przygoda, ale także ważna lekcja empatii i zrozumienia dla wszystkich żywych istot. Uczy, że każde stworzenie ma prawo do życia i szacunku, niezależnie od tego, czy jest to człowiek, czy dzikie zwierzę.

Zachęcamy do zakupu tej wzruszającej i pouczającej książki, która z pewnością dostarczy Waszym dzieciom nie tylko godzin wspaniałej rozrywki, ale także ważnych lekcji o życiu i przyjaźni. „Perełka. Uratuj wilczka!” to idealny prezent, który rozpali serca młodych czytelników miłością do przyrody i zwierząt!

#PerełkaUratujWilczka #Przygoda #Empatia #MiłośćDoZwierząt #KsiążkaDlaDzieci #CzytamyRazem #KsiążkaNaPrezent

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa