Kontakt: +48 505 465 000

Dgq3eWyWI8VKhpRfLDQkoYEHsb8MS85Xe8FmR fhr c

Potwór. Pola i Piotruś

„Potwór. Pola i Piotruś” – Przygoda pełna emocji, przyjaźni i słodkich babeczek czeka na Twoje dziecko!

Drodzy Rodzice i Dziadkowie, jeśli chcecie zabrać swoje dzieci w świat, gdzie przyjaźń, zabawa i wyobraźnia prowadzą do niezapomnianych przygód, książka „Potwór. Pola i Piotruś” jest idealnym wyborem!

Kiedy mała Pola piecze babeczki, niespodziewanie w oknie pojawia się straszny potwór! Ale czy na pewno? Okazuje się, że to jej najlepszy przyjaciel, Piotruś, w przebraniu potwora. Co za ulga i co za zabawa, która z tego wynika!

Pola i Piotruś to nierozłączni przyjaciele, którzy uwielbiają spędzać czas razem, wymyślając nowe, ekscytujące zabawy. Ich dni są pełne śmiechu, małych kłótni, łez, ale przede wszystkim pełne są wzajemnego zrozumienia i życzliwości, które pomagają im przetrwać każdą sytuację.

Ta urocza opowieść nie tylko rozbawi, ale także nauczy Wasze dzieci ważnych wartości takich jak przyjaźń, empatia i kreatywność. Każda strona tej książki to nowa lekcja, która pomoże Waszym dzieciom zrozumieć, jak ważne jest wspieranie się nawzajem, nawet gdy pojawia się… potwór w oknie!

„Potwór. Pola i Piotruś” to doskonały prezent, który z pewnością zainspiruje Wasze dzieci do odkrywania magii przyjaźni i zabawy w codziennych sytuacjach. Niech Wasze dzieci dołączą do Poli i Piotrusia w ich słodkiej i emocjonującej przygodzie!

Zachęcamy do zanurzenia się w tej słodkiej opowieści pełnej ciepła, humoru i niezapomnianych chwil. Niech magia tej książki rozświetli dni Waszych dzieci, ucząc je przy tym wartościowych lekcji na całe życie!

#PotwórPolaIPiotruś #Przyjaźń #Przygoda #EdukacyjneCzytanie #Wartości #RodzinneCzytanie #KsiążkaDlaDzieci #ŚwiatWyobraźni #ZabawaIZabawa #CzytamyDzieciom

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa