Kontakt: +48 505 465 000

Przykro mi. Dziewczynka, flaming i ziemniaczek

**”Przykro Mi: Dziewczynka, Flaming i Ziemniaczek” – Naucz Swoje Dziecko Sztuki Przepraszania!**

Czy Twoje dziecko wie, jak trudno jest czasem powiedzieć „przepraszam”? Odkryjcie razem z nami, jak Ziemniaczek zmaga się z tym wyzwaniem!

**Dlaczego ta książka jest tak wyjątkowa?**
– **Edukacyjna i Zabawna**: Ta książka to doskonały sposób na naukę empatii i radzenia sobie z emocjami w wieku 3-8 lat.
– **Kolorowe Ilustracje**: Ożywiają historię i sprawiają, że jest ona jeszcze bardziej angażująca.
– **Uniwersalna Lekcja**: Nie tylko dzieci, ale i dorośli znajdą w niej cenne wskazówki dotyczące przepraszania i budowania relacji.
– ‍ ‍ ‍ **Dla Całej Rodziny**: To nie tylko książka dla dzieci, ale i dla rodziców, którzy chcą wspólnie z maluchami odkrywać ważne życiowe lekcje.

#PrzykroMi #DziewczynkaFlamingZiemniaczek #EdukacjaEmocjonalna #Rodzina

‍ ‍ ‍ Jeżeli myślicie, że o przepraszaniu wiecie już wszystko, ta książka zaskoczy Was i Wasze dzieci. To idealny prezent, który pomoże maluchom zrozumieć, jak ważne jest umiejętne radzenie sobie z własnymi emocjami.

Nie zwlekajcie! Dodajcie „Przykro Mi: Dziewczynka, Flaming i Ziemniaczek” do Waszej domowej biblioteczki i zobaczcie, jak małe zmiany mogą wpłynąć na duże różnice w życiu Waszych dzieci.

Zapraszamy do zakupu i życzymy mnóstwa inspirujących chwil z lekturą!

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa