Kontakt: +48 505 465 000

Ptasie opowieści

✨ „Ptasie Opowieści” – Twoje okno na fascynujący, często zapomniany świat przyrody, gdzie każdy detal ma swoje znaczenie!

Drodzy Rodzice i Dziadkowie, jeśli pragniecie zabrać swoje dzieci na niezwykłą wyprawę, która otworzy przed nimi drzwi do świata pełnego urokliwych detali i głębokich refleksji, „Ptasie Opowieści” Anny Marii Sędziak, znanej również jako Aya Art, jest wyborem, którego nie pożałujecie.

Ta pięknie ilustrowana książka w twardej oprawie jest nie tylko estetyczną ucztą, ale także drogą do odkrycia tego, co w życiu naprawdę ważne. Przemierzając jej kartki, razem z Waszymi pociechami przeniesiecie się do krainy, gdzie każdy ptak, każde drzewo i każdy krok na leśnej ścieżce opowiada historię pełną mądrości i inspiracji.

Aya Art, z wykształcenia leśnik, germanistka i nauczycielka, z pasją oddaje się malowaniu, pisaniu i poezji, przenosząc swoją miłość do przyrody na kartki tej niezwykłej książki. Jej życzeniem jest, aby „Ptasie Opowieści” stały się dla Was inspiracją do osobistej podróży – czy to w kaloszach po lesie, czy boso w własnym ogrodzie. Przez jej opowieści, dzieci będą mogły z uśmiechem na twarzy odkrywać prawdziwy świat, który istnieje tuż obok nas, pełen prostych, ale głębokich radości.

„Ptasie Opowieści” to pierwsza praca, z której Aya Art jest w pełni zadowolona, co świadczy o głębi i autentyczności zawartych w niej opowieści. To książka, która nie tylko rozbudzi wyobraźnię Waszych dzieci, ale także zainspiruje je do doceniania otaczającej nas przyrody i prostych radości życia.

Nie przegapcie okazji, aby zanurzyć się w ten urokliwy świat pełen ptasich opowieści, które z pewnością zostaną w sercach Waszych dzieci na długo. „Ptasie Opowieści” to idealny prezent, który z pewnością dostarczy młodym czytelnikom wiele godzin wspaniałej zabawy i emocjonujących chwil.

#PtasieOpowieści #AyaArt #Przyroda #EdukacyjnaPrzygoda #CzytamyRazem #RodzinneCzytanie #KsiążkaDlaDzieci #InspirującaPrzyroda #OdkrywamyŚwiatPrzyrody

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa