Kontakt: +48 505 465 000

jyGKD6TX82KJ22qO2txKBQUHk85vxtvmIKO cEp 5U

Rowley przedstawia. Strasznie straszne opowieści

„Rowley przedstawia: Strasznie straszne opowieści” – Przygotujcie się na dawkę dreszczyku emocji w towarzystwie ulubionego autora!

Czy Wasze dzieciaki są gotowe na nieco strasznych przygód? Jeśli tak, to „Rowley przedstawia: Strasznie straszne opowieści” autorstwa Jeffa Kinneya, znanego twórcy serii „Dziennik cwaniaczka”, jest właśnie dla nich! Ta książka zabierze młodych czytelników w świat pełen szkieletorów, wilkołaków, zombiaków, Jeźdźca bez Głowy i jego zabawnego kumpla – Głowy. To idealna lektura na długie, jesienne wieczory, kiedy pod kołdrą, z latarką w ręku, można przeżywać strasznie straszne przygody!

Jeff Kinney, umieszczony na liście 100 Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata przez magazyn „Time”, znów zaskakuje swoją niezwykłą wyobraźnią i poczuciem humoru. Jego opowieści, choć pełne dreszczyku emocji, zawsze są zabawne i pełne ciepła. To doskonały sposób, aby zachęcić dzieci do czytania i pokazać im, że książki mogą być naprawdę ekscytujące!

„Rowley przedstawia: Strasznie straszne opowieści” to także świetny pretekst, aby porozmawiać z dziećmi o ich lękach i nauczyć je, jak radzić sobie z emocjami. A kto wie, może razem odkryjecie, że strach ma wielkie oczy, a świat pełen jest niesamowitych przygód czekających na odważnych!

Nie przegapcie tej strasznie zabawnej i emocjonującej książki, która z pewnością dostarczy Wam wiele radosnych chwil spędzonych razem na czytaniu. A kto wie, może zainspiruje Wasze dzieci do stworzenia własnych, strasznie strasznych opowieści?

#RowleyPrzedstawia #StrasznieStraszneOpowieści #JeffKinney #DziennikCwaniaczka #CzytamyRazem #StrasznePrzygody #KsiążkaDlaDzieci #KsiążkaNaJesienneWieczory #ZachęcamyDoCzytania #StrachMaWielkieOczy

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa