Kontakt: +48 505 465 000

cByGHrEpoFPea7tlEHeN EKa 34N9u bWjscK6gT5DA

Ten Pan

„Ten Pan” – Odkryjcie razem magię empatii, akceptacji i nieocenionej wartości małych gestów w wielkim świecie!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wiele można zyskać, otwierając swoje serce na innych, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydają się być zupełnie inni? Książka „Ten Pan” to wzruszająca opowieść, która zabierze Was i Wasze dzieci w podróż pełną empatii, akceptacji i niezwykłej dziecięcej otwartości na świat.

Tajemniczy Pan, krążący między blokami, z długim płaszczem skrywającym go przed światem, budzi niepokój mieszkańców osiedla. Jednak jeden mały chłopiec patrzy na niego inaczej, z troską i ciekawością. Co się stanie z Tym Panem, gdy nadejdzie zima? Czy za pozorami kryje się historia, która zasługuje na to, aby zostać odkryta?

„Ten Pan” to piękna lekcja o tym, jak dziecięca niewinność i otwartość mogą przełamać bariery, jakie dorosłym wydają się nie do pokonania. To opowieść o tym, jak drobne gesty mogą prowadzić do wielkich zmian, i jak warto czasem zrobić odważny krok naprzód, aby odkryć coś dobrego czekającego za rogiem.

Zachęcamy do zakupu tej wzruszającej i pouczającej książki, która z pewnością stanie się okazją do ważnych rozmów z Waszymi dziećmi o wartościach takich jak empatia, akceptacja i otwartość na innych. Niech „Ten Pan” zainspiruje Was do spojrzenia na świat z nowej, pełnej nadziei perspektywy, i odkrycia magii małych gestów, które mogą uczynić ten świat lepszym miejscem.

#TenPan #KsiążkaDlaDzieci #Empatia #Akceptacja #CzytamyRazem #KsiążkaNaPrezent #MałeGestyWielkieZmiany

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa