Menu

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz do nas

Społeczności

tRVsdgaB7jGBuZOdligYOw4gGL aDQZ duzL36it nE

W zoo. Niezwykły dzień… Książeczka z dźwiękiem

✨ Cześć Rodzice i Dziadkowie! Czy jesteście gotowi na niezwykłą przygodę bez wychodzenia z domu? Przygotujcie lornetki i detektywistyczne czapki, bo właśnie ruszamy na poszukiwania w… naszej własnej książce!

„W zoo. Niezwykły dzień… Książeczka z dźwiękiem” to ekscytująca opowieść interaktywna, która zabierze Wasze pociechy do serca tętniącego życiem zoo, gdzie każda strona szepcze kolejne wskazówki! Tylko wyobraźcie sobie twarze Waszych maluchów, kiedy usłyszą szelest liści i tajemnicze „ssss” w tle… Tak, to dźwięk, który nas prowadzi!

Ta książeczka to nie tylko wspaniała zabawa, ale też prawdziwa lekcja uważności i spostrzegawczości. Wspólnie z dziećmi wyostrzymy zmysły, uczymy się obserwacji i podążania za wskazówkami. Wzmacniamy więzi, śmiejąc się i ucząc przez zabawę.

Ale uwaga! To nie jest zwykła wycieczka do zoo. To przygoda, w której każde dziecko staje się bohaterem, którym kieruje ciekawość i chęć odkrywania. A na końcu czeka nagroda – wspólne rozwiązanie zagadki!

Zapewnijcie Waszym dzieciom i wnukom niezwykłe doświadczenie, które wzmocni ich miłość do czytania i nauki przez zabawę. Kupcie „W zoo. Niezwykły dzień…” już dziś i pozwólcie im zostać małymi odkrywcami, bezpiecznie zanurzonymi w dzikim świecie natury… bez konieczności sprzątania po zwierzakach!

Zamów teraz i dołącz do naszego safari literackiego!

#ZooAventure #KsiążeczkaZDźwiękiem #CzytanieToPrzygoda #EdukacyjnaZabawa #DziecięcaWyobraźnia #WielkiePoszukiwania #ZabawaZKsiążką #KsięgarniaDlaDzieci

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa