Kontakt: +48 505 465 000

Wiewiórka z lasu. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

️ **”Wiewiórka z Lasu: Tuli Tuli Opowiada, Kto Gdzie Mieszka” – Odkryj Tajemnice Lasu z Twoim Dzieckiem!** ️

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co dzieje się w lesie, kiedy nikt nie patrzy? Poznajcie Tuli Tuli, duszka opiekuńczego, który zabierze Was w fascynującą podróż do świata natury!

**Dlaczego ta książka jest wyjątkowa?**
– **Edukacyjna i Zabawna**: Odkryjcie, jak wiewiórczęta uczą się skakać po drzewach, szukać jedzenia i być zawsze gotowymi do ucieczki.
– **Przepiękne Ilustracje**: Magdalena Kozieł-Nowak, utalentowana ilustratorka, koloruje świat swoimi niezwykłymi rysunkami.
– **Doświadczona Autorka**: Zofia Stanecka, wielbicielka literatury i laureatka wielu nagród, wprowadza dzieci w świat baśni pełen tajemnic i magii.
– ‍ ‍ ‍ **Dla Całej Rodziny**: Ta książka to doskonała okazja, by spędzić czas razem, odkrywając ciekawostki przyrodnicze.

#TuliTuliOpowiada #WiewiórkaZLasu #Edukacja #Przyroda

‍ ‍ ‍ Ta książka to idealny prezent dla ciekawskich maluchów i ich rodziców, którzy chcą razem odkrywać tajemnice przyrody. Dzięki niej Wasze dzieci będą mogły zrozumieć, jak ważna jest ochrona naszej planety i jej mieszkańców.

Nie czekajcie! Zanurzcie się w fascynującym świecie lasu i jego mieszkańców. Ta książka to prawdziwy skarb, który zasługuje na miejsce na Waszej półce!

Zapraszamy do zakupu i życzymy niesamowitych odkryć! ️

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa