Kontakt: +48 505 465 000

Wojna z wiedźmą. Hania i Kudłaty Pies

Przygoda, Magia i Niezłomna Przyjaźń czekają na Was w „Wojna z wiedźmą. Hania i Kudłaty Pies”!

Kochani Rodzice i Dziadkowie, jeśli Wasze dzieci uwielbiają opowieści pełne magii, przygód i niezłomnej przyjaźni, to mamy dla Was doskonałą propozycję! „Wojna z wiedźmą. Hania i Kudłaty Pies” to najnowsza książka z serii, która już zdążyła podbić serca młodych słuchaczy na platformie Storytel. Teraz możecie wybrać, czy wolicie zanurzyć się w te niezwykłe opowieści czytając książkę, czy słuchając audiobooka!

Hania wraz ze swoim wiernym przyjacielem, Kudłatym Psem, powracają, aby razem stawić czoła nowym, ekscytującym wyzwaniom. Tym razem, nasza młoda bohaterka spotyka tajemniczego Kałużnika, stworka z wodnego świata, i zaczyna podejrzewać, że to właśnie on może stać za zniknięciem jej taty. Czy uda się jej rozwiązać tę zagadkę? A co, jeśli za wszystkim stoi tajemnicza sąsiadka, pani Tereska, która niezwykle przypomina wiedźmę z nowej książki Kudłatego Psa? Hania jest gotowa wypowiedzieć wiedźmie wojnę i odzyskać tatę!

Ta pełna ciepła i humoru opowieść nie tylko dostarczy dzieciom mnóstwo radości, ale także nauczy je wartości takich jak odwaga, lojalność i niezłomność w dążeniu do celu. Piękne ilustracje dodatkowo wzbogacą wyobraźnię młodych czytelników, a emocjonujące przygody Hani i Kudłatego Psa na długo pozostaną w ich sercach.

Nie przegapcie tej fantastycznej książki, która z pewnością dostarczy Wam i Waszym dzieciom wiele godzin wspaniałej zabawy i cennych lekcji życia. „Wojna z wiedźmą. Hania i Kudłaty Pies” to idealny prezent, który rozpali wyobraźnię każdego małego odkrywcy!

#HaniaiKudłatyPies #WojnaZWiedźmą #Przygoda #Magia #Przyjaźń #KsiążkaDlaDzieci #CzytamyRazem #RodzinneCzytanie #EdukacyjnaPrzygoda

#PaniBajka #KsiążkiDlaDzieci #MłodziCzytelnicy #CzytanieDlaMaluchów #MagiczneOpowieści #DziecięcaLiteratura #KsiążkoweSkarby #CzytamDziecku #DziecięceBestsellery #EdukacjaPrzezCzytanie #DziecięcePerełkiLiterackie #ŚwiatDziecięcejWyobraźni #KsiążkowyZakątekDlaDzieci #CzytajZDzieckiem #KsiążkowyŚwiatDzieci #LiterackiePrzygody #DziecięceOdkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

do paczkomatu od 369 zł

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot pieniędzy

Wysyłka zagranicę

Skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności

Blik / MasterCard / Visa